YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÖMER ÜRÜNDÜL

Kıymetli Üründül Group mensubu dostlar,

On yıllara yayılan bir kurum kültürünün yapıtaşlarını oluşturan, “çalışanlarımıza, birlikte iş yaptığımız herkese karşı adil ve sorumlu, her zaman daha iyisini başarmak için çalışan, disiplinli, içinde yaşadığı topluma ve ülkesine duyarlı” tutumumuzun bizi her zaman farklı kılan ve başarılarımızın sürekli olmasını sağlayan en önemli etken olduğunu düşünüyorum.

30 yılı aşkın bir süredir Türkiye'de gerçekleştirdiği yatırımlarla çeşitli projeleri hayata geçirmiş olan bir kültürün mirasçıları olmak bizlere de önemli sorumluluklar yüklüyor.

Üründül Grup olarak bir kez daha, girişimci ruhumuz, yenilikçi ve yaratıcı bakış açımızla, hep birlikte yine önemli projeler gerçekleştirmek ve yer aldığımız sektörlerde öncü olmak üzere, bilgiyle, deneyimle, planlarla ve inançla yola çıkıyoruz.

Birliktelik ruhu ve başarma heyecanı ile bu yolda ilerlerken, Kurucu Başkanımızın bilgelik dolu liderliğini ve Yönetim Kurulumuzun iş başarma heyecanını, kurduğumuz profesyonel, seçkin ve güvenilir ekiplerle sentezleyerek ülke ekonomisine katkıda bulunacak örnek projelere imza atmayı hedefliyoruz.

Grubumuzun maddi ve manevi kaynaklarının, yıllar içinde katlanarak büyüyen iş itibarının ve sağlam iş ilişkilerinin, bizi hedeflediğimiz geleceğe ve başarıya taşıyacak önemli kilometre taşları olduklarına inanıyoruz.

Bu doğrultuda, günümüzün en stratejik alanlarından biri olan enerji sektöründeki çalışmalarımız, Tokat İli Reşadiye ilçesinde yapımı tamamlanan 14,25 MWe kurulu gücünde Yeşilırmak-1 Regülatörü ve Hidroelektrik Santrali ve 2010 yılında geliştirilmeye başlanan 430 MW'lık Kırklareli OSB içindeki Sedko Doğalgaz Kombine Çevrim Enerji Santrali yatırımları başta olmak üzere devam etmektedir.

Her adımımızda doğru stratejileri belirleyip, planlı, programlı ve kontrollü çalışarak ve en ileri teknolojileri, en kaliteli malzemeleri, kendi projecilik deneyimlerimizle birleştirerek bu alanlarda Türkiye’nin atılımlarını yönlendiren öncü güçlerden biri olmayı hedeflemekteyiz.

Ayrıca yatırım kollarımızdan bir diğeri olan, İzmir’in yükselen değerini daha da artıracağına inandığımız İzmir Hilton Oteli’nin içindeki Famecity Eğlence Merkezi’mizi de Türk toplumunun, kültürel yapısına bağlı, spor ve eğlence anlayışına getirdiği yüksek standartlarla, keyifli ve değerli zaman yaratma anlayışını benimsemiş kaliteli bir yaşam merkezi haline getirmeyi hedeflemekteyiz.

Her hareketimizde mesleki ustalığımız ve hedeflere adanmışlığımızın bizi üstün ve farklı kılacağına olan inancımızla adımıza yakışır başarılara imza atmaya ve ülkemiz ekonomisinin öncü gücü olmaya devam edeceğiz.

Saygılarımla,

Ömer ÜRÜNDÜL
Yönetim Kurulu Başkanı