SEKTÖRLER : ELEKTRİK TOPTAN SATIŞ


ÜRÜNDÜL ELEKTRİK, enerji piyasasında uzmanlaşmış ve deneyimli kadrosu ile perakende ve toptan elektrik satış sektöründe 2014 yılından bu yana Türel Markası ve Türkiye'nin Elektriği sloganıyla faaliyet göstermekte ve enerji sektöründeki bilgi ve tecrübesini elektrik satış hizmeti sektörüne de aktarmaktadır.

Piyasa Mali Uzlaştırma Merkezi’ne (PMUM) kayıtlı olarak çalışan Üründül Elektrik, gelişen enerji sektörünün önemli kalemlerinden birisi olan elektrik ticaretinin, hem toptan hem de perakende bölümünde faaliyet göstermekte, kısa ve uzun vadeli kontratlar ile toptan elektrik satışı hizmeti vermektedir. “İkili anlaşma” yolu ile toptan elektrik ticareti gerçekleştiren Üründül Elektrik, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun teklif alternatifleri ile çalışmaktadır.

Üründül Elektrik’in bir diğer faaliyet alanı ise perakende ticaretidir. Üründül Elektrik perakende elektrik ticareti hizmeti ile serbest elektrik tüketicilerine elektrik aboneliği hizmeti sunmakta ve serbest elektrik tüketicilerinin kullanım değerlerine uygun analizler ile teklif hazırlayarak elektrik maliyetlerinin düşürülmesini sağlamaktadır.